Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaO szkoleSukcesy i osiągnięcia

Sukcesy i osiągnięcia

GimnazjumLiceum
Wybierz rok szkolny:
                               
Wybierz rok szkolny:
                                       

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
Rok szkolny 2017/18

Konkursy przedmiotowe
Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Konkurs Przedmiotowy z Biologii organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty wojewódzki finalista Tymon Jurczak 3b E. Mejszutowicz
2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Anna Mazurek 2a

Michał Pióro 2b

Cezary Rybak 3a

K. Mińkowski
3. Powiatowy Konkurs Literacki „Na skrzydłach wyobraźni” powiatowy 3 Maria Zaborowska 2a K. Pieńczuk
4. I Powiatowy Konkurs ,, Mądrze i poprawnie po polsku…” powiatowy 1

2

Dominika Wierzbicka 3a

Tymon Jurczak 3b

K. Pieńczuk
5. Powiatowy Konkurs Literacki organizowany przez PPP i MBP powiatowy 3 Dominika Wierzbicka 3a K. Pieńczuk
6. Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „ Macierzanka” powiatowy 3 Tymon Jurczak 3b  
7. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienie Krzysztof Pasik 2b

Patryk Kosiński 3c

E. Mejszutowicz
8. Turniej wiedzy Pożarniczej powiatowy 2 Patryk Łazowski 3c M. Sikorski
9. Zawody Drużyn Ratowniczych powiatowy 3 Patryk Łazowski 3c

Jakub Książek 3c

Jakub Fanselow 3c

Bartosz Gałązka 3c

Damian Dobosz 3c

M. Sikorski
Konkursy artystyczne
1. 23 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w Siennicy powiatowy 3 Urszula Buta 2a D. Gałązka
A. Maciejewska
2. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej

Język francuski

Język rosyjski

Język niemiecki

powiatowy  

 

3

1

2

 

 

Aleksandra Sulejewska 2b

Justyna Cudna 2c

Magdalena Jarek 2c

 

 

A.      Zgutka

A.      Bujalska

E. Tkaczyk-Ośko

3. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pięknem malowane – uroda Ziemi Mińskiej” powiatowy 2

3

wyróżnienie

Zuzanna Popławska 3b

Karolina Gałązka 3a

Weronika Kacprzak 3a

A. Szostak
4. Konkurs Plastyczny „Ogrodowe impresje” powiatowy 1 Maja Spychała 2d A. Szostak
5. Powiatowy Konkurs Ilustratorski na ilustracje do Pana Tadeusza A. Mickiewicza powiatowy 3 Maja Spychała 2d A. Szostak
6. Mazowiecki Konkurs Plastyczny „Tęczowy Świat Krzysia” powiatowy wyróżnienie Maja Spychała 2d A. Szostak
7. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ekożak” 2017 powiatowy 2 Maja Spychała 2d A. Szostak
8. Powiatowy Konkurs Plastyczny „O czym szumią mazowieckie wierzby” powiatowy 1 Maja Spychała 2d A. Szostak

 

 

9 V Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej miejski 2 Gabriela Popis 3a A.      Maciejewska
Konkursy sportowe
1. XI Mistrzostwa Szachowe   3 Maria Zaborowska 2a  
2. Mistrzostwa w Pływaniu Indywidualnym Chłopców na 50 metrów stylem klasycznym powiatowy 2 Bartosz Stupnicki 2b I. Smuga
3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Chłopców na 50 metrów stylem dowolnym powiatowy 3 Bartosz Stupnicki 2b I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt 6x25m powiatowy 3 Aleksandra Bereda 3a
Marta Cholewa 3a

Karolina Gałązka 3a

Paulina Delega 3a

Marta Reda 3a

I. Smuga
5. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 3 Marta Cholewa 3a I. Smuga
Konkursy szkolne
1. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, Barwy Rosji

Język rosyjski

Język francuski

szkolny  

1

1

 

Magdalena Grzegorczyk 3c

Elżbieta Staszel 3b

 

A.      Bujalska

A.      Zgutka

2. Konkurs homonimów metajęzykowych dla uczniów klas III gimnazjum szkolny 1 Anna Dróżdż 3a