Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyLiceumLAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU [...]

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Osiągnięcia uczniów Liceum
Rok szkolny 2017/18

 

Konkursy przedmiotowe

 

Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP ogólnopolski laureat Michał Pawlikowski 3a M. Pałdyna
2. Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka okręgowy finalista Aleksandra Zawiślińska 3a M. Pałdyna
3. Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH ogólnopolski

okręgowy

finalista

finalistka

 

Maciej Skorupa 3a

Weronika Dyrkacz 3a

 

B. Duszczyk
4. Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez politechnikę warszawską ogólnopolski finalista

finalista

Dawid Radłowski 3e

Mateusz Sterczewski 3b

K. Staszel

A. Gruczek

5. XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego. okręgowy wyróżnienie Inna   Šapkova 1d A. Bujalska
6. XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski finalistka

finalista

finalista

Weronika Ponikowska 2b

Hubert Rozbicki 3e

Jakub Tarczyński 2d

s. Jolanta Bąbel
7. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta. ogólnopolski wyróżnienie Anastasiia Podolianko 1a J. Jeżak
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Karol Duszczyk 1e K. Staszel
9. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności okręgowy 5

8

Karolina Krzyżanowska 3d

Jakub Okrzeja 3c

E. Mejszutowicz

E. Szmidt

10. Ogólnopolski Turniej All-chemicznym ogólnopolski 5 Jakub Tarczyński 2d

Damian Koseski 3d

Joanna Agnieszka Kałuska 3d

J. Pałdyna
11. Powiatowy Konkurs Poliglotów powiatowy 1

2

Agata Łaziuk 3a

Natalia Gańko 3a

E. Ogorzelska

K. Łaziuk

12. Powiatowy Konkurs Geograficzny Geomaniak powiatowy 2 Marta Jabłońska 3b B. Chromińska
13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienia Kacper Wilk 1b

Anastazja Podolianko 1a

E. Mejszutowicz
14. Powiatowy Konkurs Ekonomiczny powiatowy 1 Laura Kulbacka 1c

Michał Pawlikowski 3a

A. Zgutka

M. Sikorski

 

Konkursy artystyczne

 

1. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Mińskiego

Język rosyjski

 

Język niemiecki

Język francuski

Język angielski

powiatowy  

 

 

2

1

2

1

2

3

 

 

 

 

Anastasiia Podolianko 1a

Inna   Šapkova 1d

Kinga Królikowska 1d

Oliwia Godlewska 2c

Inna   Šapkova 1d

Oliwia Godlewska 2c

Julia Karwowska 1f

 

 

 

A. Bujalska

 

E. Tkaczyk-Ośko

A. Zgutka

P. Cetra

 

D. Konca

2. Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza PUSZKINIANA 2018 ogólnopolski wyróżnienie Anna Zybała 1b

Levon Ohanyan 2c

A. Bujalska
3. Konkurs Artystyczno – matematycznym Projektant matematyczny poszukiwany powiatowy 2

wyróżnienie

Martyna Chróst 1f

Tomasz Urbaniak 1e

Natalia Wilczek 1e

G. Skultecki

K. Staszel

 

Konkursy sportowe

 

1. Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatowy 3 Julia Zawadzka 1a M. Kurowska
2. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

stylem klasycznym

 

stylem dowolnym

powiatowy  

 

2

4

2

4

 

 

Piotr Łuszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Antoni Olszewski 1e

Piotr Łuszczyk 1e

 

 

I. Smuga

3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50 m stylem klasycznym powiatowy 3 Michalina Ulicka 1f I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 2

3

Michalina Ulicka 1f

Maria Kuca 2d

I. Smuga
5. I Jesienny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSZ2 1 Chróścicki Piotr 3d, Patocki Marcin 3d, Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Nalazek Michał 1c, Proniewicz Maciej 1c, Miąskiewicz Damian 1c, Sobiepanek Mateusz 2d, Teodorski Jakub 2d, Dzwigała Dominik 2e M. Osiak
6. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich 2 Jakub Wołosiewicz 3e
7. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1500m

 

1000m

3000m

powiatowy  

 

2

4

1

1

6

 

 

Tomasz Dąbrowski 3f

Dominik Dźwigała 2e

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

Bartosz Makos 1e

 

 

M. Osiak

8. Mistrzostwa Regionu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1000m

3000m

region  

 

1

1

 

 

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

 

 

M. Osiak

9. Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców powiatowy 2 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b,Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
10. Mistrzostwa Regionu szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców region 4 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b, Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
`11. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców powiatowy 1 Noiszewski Karol, Staska Szymon, Flis Krystian, Parobczyk Piotr, Świerżewski Daniel, Bogusz Łukasz, Dąbrowski Mateusz, Dąbrowski Tomasz, Śpiewak Adam, Zatorski Łukasz, Biesiada Konrad-wszyscy z 3f T. Zgódka
12. Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt powiatowy 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
13. Turnieju z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości z piłki siatkowej dziewcząt 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
Konkursy szkolne
1. Szkolny Konkurs Matematyczny szkolny 1

 

2

 

3

Karol Duszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Kamila Kulma 1d

Igor Siwik 1d

Angelika Wypustek 1f

Jan Wójtowicz 1f

2. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, barwy Rosji szkolny 1

2

1

Tomasz Rek 1f

Barbara Rogala 2e

Wiktoria Górska 1d

A. Zgutka
3. Konkurs idiomów rosyjskich dla uczniów klas I liceum szkolny 1 Anna Zybała Ib, Gabriela Mąsior Ic, Małgorzata Staszel Id, Wiktoria Kurdej If A. Bujalska
4. Szkolny konkurs Savoir-vivre szkolny 1

2

Klasa 2d

Klasa 2b

E. Nowak

Osiągnięcia uczniów liceum
Rok szkolny 2017/18

 

Konkursy przedmiotowe

 

Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP ogólnopolski laureat Michał Pawlikowski 3a M. Pałdyna
2. Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka okręgowy finalista Aleksandra Zawiślińska 3a M. Pałdyna
3. Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH ogólnopolski

okręgowy

finalista

finalistka

 

Maciej Skorupa 3a

Weronika Dyrkacz 3a

 

B. Duszczyk
4. Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez politechnikę warszawską ogólnopolski finalista

finalista

Dawid Radłowski 3e

Mateusz Sterczewski 3b

K. Staszel

A. Gruczek

5. XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego. okręgowy wyróżnienie Inna   Šapkova 1d A. Bujalska
6. XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski finalistka

finalista

finalista

Weronika Ponikowska 2b

Hubert Rozbicki 3e

Jakub Tarczyński 2d

s. Jolanta Bąbel
7. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta. ogólnopolski wyróżnienie Anastasiia Podolianko 1a J. Jeżak
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Karol Duszczyk 1e K. Staszel
9. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności okręgowy 5

8

Karolina Krzyżanowska 3d

Jakub Okrzeja 3c

E. Mejszutowicz

E. Szmidt

10. Ogólnopolski Turniej All-chemicznym ogólnopolski 5 Jakub Tarczyński 2d

Damian Koseski 3d

Joanna Agnieszka Kałuska 3d

J. Pałdyna
11. Powiatowy Konkurs Poliglotów powiatowy 1

2

Agata Łaziuk 3a

Natalia Gańko 3a

E. Ogorzelska

K. Łaziuk

12. Powiatowy Konkurs Geograficzny Geomaniak powiatowy 2 Marta Jabłońska 3b B. Chromińska
13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienia Kacper Wilk 1b

Anastazja Podolianko 1a

E. Mejszutowicz
14. Powiatowy Konkurs Ekonomiczny powiatowy 1 Laura Kulbacka 1c

Michał Pawlikowski 3a

A. Zgutka

M. Sikorski

 

Konkursy artystyczne

 

1. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Mińskiego

Język rosyjski

 

Język niemiecki

Język francuski

Język angielski

powiatowy  

 

 

2

1

2

1

2

3

 

 

 

 

Anastasiia Podolianko 1a

Inna   Šapkova 1d

Kinga Królikowska 1d

Oliwia Godlewska 2c

Inna   Šapkova 1d

Oliwia Godlewska 2c

Julia Karwowska 1f

 

 

 

A. Bujalska

 

E. Tkaczyk-Ośko

A. Zgutka

P. Cetra

 

D. Konca

2. Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza PUSZKINIANA 2018 ogólnopolski wyróżnienie Anna Zybała 1b

Levon Ohanyan 2c

A. Bujalska
3. Konkurs Artystyczno – matematycznym Projektant matematyczny poszukiwany powiatowy 2

wyróżnienie

Martyna Chróst 1f

Tomasz Urbaniak 1e

Natalia Wilczek 1e

G. Skultecki

K. Staszel

 

Konkursy sportowe

 

1. Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatowy 3 Julia Zawadzka 1a M. Kurowska
2. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

stylem klasycznym

 

stylem dowolnym

powiatowy  

 

2

4

2

4

 

 

Piotr Łuszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Antoni Olszewski 1e

Piotr Łuszczyk 1e

 

 

I. Smuga

3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50 m stylem klasycznym powiatowy 3 Michalina Ulicka 1f I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 2

3

Michalina Ulicka 1f

Maria Kuca 2d

I. Smuga
5. I Jesienny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSZ2 1 Chróścicki Piotr 3d, Patocki Marcin 3d, Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Nalazek Michał 1c, Proniewicz Maciej 1c, Miąskiewicz Damian 1c, Sobiepanek Mateusz 2d, Teodorski Jakub 2d, Dzwigała Dominik 2e M. Osiak
6. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich 2 Jakub Wołosiewicz 3e
7. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1500m

 

1000m

3000m

powiatowy  

 

2

4

1

1

6

 

 

Tomasz Dąbrowski 3f

Dominik Dźwigała 2e

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

Bartosz Makos 1e

 

 

M. Osiak

8. Mistrzostwa Regionu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1000m

3000m

region  

 

1

1

 

 

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

 

 

M. Osiak

9. Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców powiatowy 2 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b,Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
10. Mistrzostwa Regionu szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców region 4 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b, Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
`11. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców powiatowy 1 Noiszewski Karol, Staska Szymon, Flis Krystian, Parobczyk Piotr, Świerżewski Daniel, Bogusz Łukasz, Dąbrowski Mateusz, Dąbrowski Tomasz, Śpiewak Adam, Zatorski Łukasz, Biesiada Konrad-wszyscy z 3f T. Zgódka
12. Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt powiatowy 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
13. Turnieju z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości z piłki siatkowej dziewcząt 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
Konkursy szkolne
1. Szkolny Konkurs Matematyczny szkolny 1

 

2

 

3

Karol Duszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Kamila Kulma 1d

Igor Siwik 1d

Angelika Wypustek 1f

Jan Wójtowicz 1f

2. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, barwy Rosji szkolny 1

2

1

Tomasz Rek 1f

Barbara Rogala 2e

Wiktoria Górska 1d

A. Zgutka
3. Konkurs idiomów rosyjskich dla uczniów klas I liceum szkolny 1 Anna Zybała Ib, Gabriela Mąsior Ic, Małgorzata Staszel Id, Wiktoria Kurdej If A. Bujalska
4. Szkolny konkurs Savoir-vivre szkolny 1

2

Klasa 2d

Klasa 2b

E. Nowak