Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyLiceumLaureaci i finaliści konkursów i olimpiad w roku [...]

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2007/2008

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Nazwisko i imię Nazwa olimpiady Etap Miejsce Nauczyciel
Beczek Tomasz 2e Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości 15 K. Siwik
Anna Gańko 2e Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego 3 A. Sidorowicz
Łukasz Zawadka 2e Olimpiada Fizyczna 2 etap udział E. Nowak
Kamil Macios 3d Olimpiada Chemiczna 2 etap udział E.Szmidt
Figura Monika 3d, Pływazcewska Magdalena 3d,Stańczyk  Anna Olimpiada Wiedzy o Żywieniu 2 etap udział
Rogulska Aleksandra 2c XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej J. Krzyżanowska
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia szkolny 1

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

Nazwisko i imię Miejsce Nauczyciel
Kopczyński Michał 2f Wynik bardzo dobry R. Krasicki
Paździorek Michał 2e wyróżnienie
Polit Mateusz 2e wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „KWADRATURA KOŁA”

Nazwisko i imię Klasa Miejsce Nauczyciel
Ireneusz Wytrykowski 2a 5 w powiecie K. Staszel
Kopczyński Michał 2f 1 w powiecie, 3 w województwie,29 w kraju R. Krasicki
Kłosiński Łukasz 2e 6 w powiecie
Orlińska Agnieszka 2e 2 w powiecie, 4 w województwie
Polit Mateusz 2e wyróżnienie
Dębska Aleksandra 1f 4 w powiecie
Rycia Norbert 1f 8 w powiecie
Klik Krzysztof 1e 3 w powiecie K. Staszel
Kowalczyk Michał 1e 4 w powiecie
Mariusz Woźniak 1c 4 w powiecie

POWIATOWE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Nazwisko i imię Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel
Alicja Kutner 1A Powiatowy Konkurs Poezji Pisanej A. Sidorowicz
Anna Kurek 2C Powiatowy Konkurs Ortograficzny III K. Pieńczuk
Powiatowy Konkurs Chemiczny III H. Świtkowski
Siedlecki Turniej Wiedzy Matematycznej K. Staszel
Marta Gajewska 2A Powiatowy Konkurs Ortograficzny II E. Smater
Anna Kurek  2C III K. Pieńczuk