Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyLiceumLaureaci i finaliści konkursów i olimpiad w roku [...]

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2009/2010

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Imię i  nazwisko  ucznia nazwa olimpiady etap miejsce Nauczyciel(opiekun)
Sylwia Klukowska IIE Olimpiada Teologii Katolickiej ogólnopolski finalistka s. Klaudia
Joanna Tkaczyk IID Olimpiada Wiedzy Ekologicznej wojewódzki udział E.Szmidt
Kamil Wocial IIID E. Mejszutowicz
Patrycja Płoszaj IID E.Szmidt
Aleksandra Laskus IIID Olimpiada Biologiczna okręgowy udział E. Mejszutowicz
Magda Biernat IIF J. Krzyżanowska
Katarzyna Wiktorowicz IIF XXXIII Olimpiada Języka Francuskiego okręgowy udział A. Zgutka
Katarzyna Łysiak IIF Olimpiada Języka Angielskiego okręgowy udział M. Maciejewski
Angelika Borys IIIA Olimpiada Języka Rosyjskiego okręgowy udział P. Cetra
Magdalena Zawadka IIID
Sylwia Zagórska IIA A. Bujalska
Magdalena Zagrodzka IIB
Aleksandra Kołodziejczyk IIA Olimpiada Literatury i Języka Polskiego okręgowy udział G. Gańko
Wójcik Piotr ID Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK powiatowy III
  1. Gryz,

J. Krzyżanowska

Mateusz Leszczyński IICSebastian Błażejczyk IIC Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki diecezjalny s. Klaudia

POWIATOWE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Imię i  nazwisko  ucznia nazwa konkursu etap miejsce Nauczyciel (opiekun)
Dobosz Jarosław IIIE Powszechny Konkurs Internetowy Organizowany Przez PolitechnikęWarszawską ogólnopolski finalista K. Staszel
Kopka Przemysłąw IIIF finalista R. Krasicki
Ryciak Norbert IIIF finalista
Stańczak Karolina IIIF finalista
Nyszko Bartłomiej IIE VI Siedlecki Turniej Wiedzy Matematycznej III miejsce R. Krasicki
Baczewski Mateusz IIE finalista R. Krasicki
Sabak Agnieszka IIC finalista K. Staszel
Gazda Piotr IIE finalista R. Krasicki
Królak Kamil If KANGUR ogólnopolski wyróżnienie K. Staszel
Chomicz Szymon IIc wyróżnienie
Ryciak Norbert IIIf wyróżnienie R. Krasicki
 Kowalczyk Michał IIIe wyróżnienie
Dobosz Jarosław IIIe wyróżnienie K. Staszel
Emil Młoduchowski IIE Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX ogólnopolski udział J. StusińskaE. Ogorzelska
Katarzyna Lis IIC
Katarzyna Sabak ID Ogólnopolski Konkurs PoezjiA. Puszkina i A. Mickiewicza ogólnopolski udział P. Cetra
Oskar Wróbel IE
Damian Sekular IE
Jan Wodziński ID
Jakub Ślaski IC
IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie Dialnet Masters ogólnopolski udział w II etapie A. Ciupak
Arkadiusz Czerwiński IIIF
Mariusz Sobiech IIIF
Rafał Lebida IIE
Jakub Malinowski IIF
udział w I etapie U. Cudna
Bartłomiej Szczurowski IF
Kamil Duszyński IF
Tomasz Gruszkowski IC
Mariusz Bajsztok IIC
udział w I etapie A. Ciupak
Kamil Król IIB
Rafał Rusiecki IIC
Dominika Stosio IIA
Aleksandra Kołodziejczyk IIA
Zmagania o Pałacową MaskęPowiatowy konkurs teatrów młodzieżowychAntoni Czechow „Oświadczyny” powiatowy II M. Piotrowska
Aleksandra Laskus III D Powiatowy Konkurs Chemiczny „Chemia ubiera” powiatowy I H. Świtkowski
Kamil Wocial III D II
Piotr Figura III D III
Anna Perzanowska IIIC III Powiatowy Konkurs Geograficzny „GEOMANIAK” powiatowy I B. Chromińska
Dawid Gałązka IIC III
Sebastian Błażejczyk IIC IV
Ada Godłoza IIID Powiatowy Konkurs Promocji Zdrowia powiatowy wyróżnienie E. Mejszutowicz
Płoszaj Patrycja IID wyróżnienie E.Szmidt
Kamil Duszyński IF Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Jadąc rowerem” powiatowy I E. Mejszutowicz
Mroczek Jarosław IIE II powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” powiatowy I R. Krasicki
Ufnal Piotr IIE II
Gazda Piotr IIE III
Łoboda Sylwia Ia Powiatowy Konkurs Artystyczno-Matematyczny π- day”

 

powiatowy I K. Staszel
Chlibiuk Nina If III
Jackowicz Anna IIc IV
Olga Kowalska IIC Konkurs Papieski laureatka s. Klaudia