Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyLiceumLAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU [...]

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Nazwisko i imię Nazwa olimpiady Etap Miejsce Nauczyciel
Barwiński Daniel IIE

Mróz Kacper IF

Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki etap
diecezjalny
udział s. Joanna
Domańska Agnieszka 3a Finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej Ks. Norbert Ostanek
Rutkowski Szymon 3a Finalista XLII Olimpiady Literatury I Języka Polskiego

Grzegorz Gańko,

Justyna Radomińska

Wodziński Jan 3d Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w roku szkolnym wojewódzki

Jolanta Krzyżanowska

KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwisko i imię Konkurs Miejsce Nauczyciel
Jan Dmitruk IIE Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” Międzynarodowy Konkurs “Kangur”Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny na Politechnice 1wynik bardzo dobry,udział w finale Katarzyna Staszel
Paweł Sawczuk IIE Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” Międzynarodowy Konkurs “Kangur” 2wynik  -wyróżnienie
Angelika Kubicka IIF Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” 3
Adam Sawczuk IIE Międzynarodowy Konkurs “Kangur” – wynik-wyróżnienie
Krzysztof Sobiech IIF udział w finale udział w finale

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel
Bartkiewicz Krzysztof IE Ogólnopolski Konkurs Biblijny etap diecezjalny udział s. Joanna
Bąk Alicja IE

KONKURSY POWIATOWE

Nazwisko i imię Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel
Bąk Alicja  1E X Konkurs Recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej 1 Justyna Radomińska
Araźna Aneta  IA Powiatowy Konkurs Ortograficzny 1 Magdalena Adamiec
Dąbrowski Rafał  IIB Powiatowy Konkurs Ortograficzny 3 Magdalena Piotrowska
Aneta Araźna  IA II Powiatowy Konkurs Polonistyczny “Życie i twórczość Ignacego Krasickiego 1 Joanna Olesiejuk
 Milena Glinka  IA II Powiatowy Konkurs Polonistyczny “Życie i twórczość Ignacego Krasickiego 3 Joanna Olesiejuk
Paulina Kondracka ID III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych pod patronatem Starosty Mińskiego 2 Ewa Tkaczyk-Ośko
Dominika Miłkowska-Mikiel ID II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego 3 Katarzyna Łaziuk
Alicja Wąsowska ID II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego Wyróżnienie Katarzyna Łaziuk
Stosio Mikołaj IE Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej 1  -zakwalifikował się i uczestniczył na szczeblu wojewódzkim turnieju. Ewa Gąsiorek
Zatorska Paulina IF Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej 2