Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyLiceumLAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU [...]

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KONKURSY i ZAWODY O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM

Imię Nazwisko klasa Konkurs/Olimpiada miejsce opiekun
Maciej Nyszko 3c XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej laureat E. Mejszutowicz
Dawid Zawolski 2c Ogólnopolski konkurs Personal Statement Class For Best Education( King’s Foundation) I K.Łaziuk
Maciej Koseski 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R.Krasicki
Michał Mendyk 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską, Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży, 3 miejsce w powiecie, 5 miejsce w województwie. udział R.Krasicki
Jakub Moczarski 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R.Krasicki
Michał Możdżonek 2b finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R. Krasicki
Julia Kulbacka 1c Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego,etap wojewódzki I M.Piotrowska
Dawid Zawolski 2c III Mazowiecka Olimpiada Poliglotów,etap wojewódzki finalista K.Łaziuk
Weronika Jaglińska 1a Ogólnopolski Konkurs literacki III
Weronika Jaglińska 1a XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Ogrody jesieni” III
Weronika Jaglińska 1a XX Ogólnopolski konkurs literacki im. Marii Konopnickiej I wyróżnienie
Julia Kulbacka 1c Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej finalista s.Natanaela
Magdalena Grzyb 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Mirosław Bogusz 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Zuzanna Kloch 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Julia Kulbacka 1c XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,etap wojewódzki udział E. Mejszutowicz
Aleksandra Łąpieś 1c XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,etap wojewódzki udział E. Mejszutowicz
Maria Jankowska 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Natalia Urbaniak 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Aneta Komorek 2c  XXX Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza Puszkiniana 2015 wyróżnienie A.Bujalska
Weronika Adamiec 1d  konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Natalia Urbaniak 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Paulina Karpińska 1b  Konkurs Plastyczny Oto Rosja , regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Michał Możdżonek 2b Olimpiada Matematyczna Zakwalifikował się do II etapu R. Krasicki
Bartłomiej Królak 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I K.Staszel
Katarzyna Gąsienica- Staszeczek 3c Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych I J.Pałdyna
Mateusz Wróblewski 3b IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach anglojęzycznych I
Aleksandra Wieczorek 1d Powiatowy Konkurs Artystyczno – Matematyczny „Wszystko jest liczbą” I M. Grzelczak
Katarzyna Dębała 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Milena Jachacy 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Aleksandra Niemyjska 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Michał Możdżonek 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras Konkurs Fizyczny Lwiątko-tytuł Kaon II G.Jachimowicz
Mateusz Wróblewski 3b Powiatowy Konkurs Geomaniak II B.Chromińska
Maciej Nyszko 3c Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych II J.Pałdyna
Grzegorz Gruba 2c Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III M.Grzelczak
Dominika Kurkus 2a V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego III
Szymon Wojda 3a Konkurs Powiatowy “Żołnierze Wyklęci” III B.Duszczyk
Marcin Mazurkiewicz 1c V Powiatowy Konkurs Wiedzy Obszaru Językowego IV
Mirosław Bogusz 3d Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych IV J.Pałdyna
Magdalena Ochman 1c V Powiatowy Konkurs Wiedzy Obszaru Językowego Finalistka