Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesyGimnazjumLAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU [...]

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gut Dominika Konkurs biologiczny wojewódzki laureatka p.  E. Mejszutowicz
Wiktor Odziemczyk IIIB Przedmiotowy Konkurs Geograficzny etap wojewódzki laureat p. B. Chromińska
Damian Koseski IIIB Przedmiotowy Konkurs Chemiczny wojewódzki finalista p. J.Pałdyna
Mateusz Sterczewski IIIB Przedmiotowy Konkurs Matematyczny wojewódzki laureat p.K.Mińkowski
Wiktor Odziemczyk IIIB Przedmiotowy Konkurs Biologiczny etap wojewódzki finalista p. E. Mejszutowicz
Krzysztof Mroczek Konkurs historczny II Małgorzata

Kiełczykowska

Paweł Dworecki Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Hubert Natorf Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Jakub Okrzeja Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Olga Piotrowska Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gut Dominika Konkurs lingwistyczny języka francuskiego wojewódzki laureatka p. A. Zgutka
Świętochowska Karolina VIII Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej region drugie p. D. Gałązka
Mateusz Trojanowski IIIB Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Ogólnopolski finalista p.J.Stusińska
Sterczewski Mateusz IIIb Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie p. K. Mińkowski
Sabak Aleksander IIc

 

Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie p. M. Grzelczak
Klimek Rafał IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Łastowiecki Jakub IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jędrysa Tomasz IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Julia Szklanko IC Ogólnopolski Konkursu Plastyczny “Szkoła Marzeń”

 

wojewódzki wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Dominika Gut III A gimnazjum Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny (język francuski) Etap wojewódzki

Laureatka II miejsce

p. Aldona Zgutka
Tarczyński Jakub IIb Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II ogólnopolski 15 miejsce p. D. Gałązka.
Tarczyński Jakub

Trzeciak Mateusz

Dżwigała Dominik IIb

Ogólnopolski Turniej BRD powiatowy drugie p. A. Szostak

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Kostrzewska Maja Ekożak powiatowy drugie p. E. Mejszutowicz
Świętochowska Karolina Konkurs pięknego czytania powiatowy trzecie p. K. Pieńczuk
Świętochowska Karolina Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej powiatowy drugie p. J. Stusińska
Antosiewicz Julia Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy laureatka p. J. Stusińska
Dybkowska Jolanta Powiatowy Konkurs Literacki na opowiadanie fantasy powiatowy wyróżnienie p. K. Pieńczuk
Damian Koseski III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Damian Koseski III B IX Konkurs Chemii Doświadczalnej rejonowy czwarte p.J.Pałdyna
Hubert Natorff III B IX Konkurs Chemii Doświadczalnej rejonowy czwarte p.J.Pałdyna
Piotr Zagórski III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Paweł Dworecki III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Krzysztof Mroczek III B Konkurs Diecezjalny – Triduum Paschalne regionowy drugie p. D. Gałązka
Mateusz Trojanowski III B Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Pięknem malowane” powiat wyróżnienie p.A.Szostak
Piotr Zagórski III B Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas” rejonowy finalista p.J.Pałdyna
Paweł Dworecki III B Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas” rejonowy finalista p.J.Pałdyna
Jan Pieńczuk III B II Międzyszkolny Konkurs Poezji Obcojęzycznej rejonowy wyróżnienie p.A.Bujalska
Klimek Rafał IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy pierwsze M. Grzelczak
Sabak Aleksander IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy drugie M. Grzelczak
Tarczyński Jakub IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy trzecie K. Mińkowski
Wilk Kacper Ic Konkurs Artystyczno-Matematyczny „Wszystko jest liczbą” powiatowy pierwsze M. Grzelczak
Martyna Chróst IA Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy III miejsce p. Agnieszka Szostak
Aleksandra Adamiec IB Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Katarzyna Czapska IA Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Magdalena Grzelczak  IIB

 

Konkurs Plastyczny “Boże Narodzenie na kartach świątecznych:

 

powiatowy III miejsce p. Agnieszka Szostak
Mateusz Trojanowski  IIIB

 

Konkurs Plastyczny ” Pięknem malowane – uroda ziemi mińskiej”

 

powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Zuzanna Kowalczyk  IA Konkurs Plastyczny ” Pięknem malowane – uroda ziemi mińskiej”

 

powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Julia Szklanko IC Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Szkoła Marzeń”

 

  wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Jakub Tarczyński IIB Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Mateusz Trzeciak IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Dominik Dźwigała IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p.  Mariusz Sikorski

Klaudia Ciemięs XI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej, kategoria język niemiecki powiatowy I miejsce p. Mariusz Sikorski
Jolanta Dybkowska Cichy bohater – kategoria literacka powiatowy II p. Małgorzata Kiełczykowska
Ewelina Jastrzębska Wiedzy o Mińsku Mazowieckim (kategoria – młodzież gimnazjum) gminny I p. Małgorzata Kiełczykowska
Ewelina Jastrzębska. Weronika Dyrkacz, Aleksandra Niedziałkowska Konkurs „Z dziejów Mińska Mazowieckiego” gminny I p. Małgorzata Kiełczykowska
Grzelczak Magda  IIb Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie na kartkach świątecznych ‘’ powiatowy trzecie p. Agnieszka Szostak  
Kuć Zuzanna IIb Konkurs piosenki o zdrowiu powiatowy drugie p. Rąbalski   
Cudny Bartek IIb Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej powiatowy drugie p. Anna Bujalska
Tarczyński Jakub IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny „ Pitagoras ‘’ powiatowy trzecie  p.  K. Mińkowski
Smuga Inez IIb Kulturomaniak Powiatowy Pierwsze grupowo  
Piotr Zagórski IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   13 miejsce p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   13 miejsce p. Joanna Pałdyna
Damian Koseski IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   4 miejsce p. Joanna Pałdyna
Hubert Natorf IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   4 miejsce p. Joanna Pałdyna
Ewelina Gadomska IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   17 miejsce p. Joanna Pałdyna
Olaf kamiński IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   17 miejsce p. Joanna Pałdyna
Damian Koseski IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   2 miejsce- laureat p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   2 miejsce- laureat p. Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   3 miejsce -laureat p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas”   Finalista p. Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski IIIB VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas   Finalista p. Joanna Pałdyna