Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Strona GłównaAktualnościUroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Piękna czerwcowa pogoda sprzyja miłym wydarzeniom. A do takich na pewno po intensywnym roku nauki należy uroczystość rozdania świadectw i nagód. W tym roku – w towarzystwie znakomitego gościa – pana starosty Antoniego Jana Tarczyńskiego.

Po tradycyjnym odśpiewaniu pod batutą pana Bogdana Rąbalskiego hymnu państwowego i hymnu szkoły pani dyrektor Joanna Papińska powitała gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. W trakcie uroczystości skierowano wiele miłych słów do uczniów, gratulując sukcesów i życząc dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Oprócz pani dyrektor Joanny Papińskiej przemawiali pan Starosta i przewodnicząy Rady Rodziców pan Jerzy Gryz. Młodzież odwdzięczyła się życzeniami dla pani dyrektor i nauczycieli. Pożegnano także panią wicedyrektor Mariolę Chodzińską, wieloletniego pracownika szkoły.

Na uroczystości członkowie Młodzieżowej Rady Muzeum przy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku opowiedzieli o udziale w dwuletnim projekcie i zachęcili wszystkich do aplikowania do Młodzieżowej Rady w przyszłości.
Wyróżnionym uczniom wychowawcy wręczyli liczne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Będzie co czytać przez wakacje!

Zanim w salach odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami, swoje talenty muzyczne zaprezentowali uczniowie przygotowani przez pana Daniela Gałązkę.

Do zobaczenia we wrześniu w nowym roku szkolnym!
Dobrych i słonecznych wakacji!

Opublikowany przez: Bartosz Młoduchowski, w dniu: 28 czerwca 2018
Skip to content