Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Strona GłównaO szkoleKadra

Kadra

Język polski

mgr Katarzyna Rosochacka

mgr Grzegorz Gańko

mgr Katarzyna Pieńczuk

mgr Justyna Radomińska

mgr Elżbieta Smater

mgr Anna Woźniak

mgr Agata Wąsowska

mgr Emilia Węgrzyn

Język angielski

mgr Piotr Cetra

mgr Edyta Dźwigała

mgr Anna Jarzębska

mgr Dorota Konca

mgr Ewa Ogorzelska

mgr Jowita Stusińska

mgr Małgorzata Zwolińska

mgr Inna Ponomarenko

Język francuski

mgr Anna Mądry

mgr Dominika Omelańczuk – Łęczycka

Język niemiecki

mgr Ewa Tkaczyk- Ośko

mgr Mariusz Sikorski

mgr Edyta Gmitrzuk

mgr Wojciech Jakubowski

mgr Magdalena Kossakowska – Gałązka

        Paweł Kołodzik

Język rosyjski

mgr Anna Bujalska

mgr Piotr Cetra

Matematyka

mgr Mariola Chodzińska

mgr Marzanna Grzelczak

mgr Janina Kożuchowska

mgr Anna Pióro

mgr Grzegorz Skultecki

mgr Katarzyna Staszel

mgr Ryszard Krasicki

Geografia

mgr Beata Chromińska

mgr Tomasz Macios

mgr Elżbieta Sadoch

Historia

mgr Beata Duszczyk

mgr Małgorzata Kiełczykowska

mgr Michał Musiałkiewicz

Historia i terażniejszość

mgr Marek Pałdyna

mgr Michał Musiałkiewicz

mgr Sławomir Żukowski

Historia i społeczeństwo

mgr Beata Duszczyk

mgr Małgorzata Kiełczykowska

mgr Michał Musiałkiewicz

Wiedza o społeczeństwie

mgr Michał Musiałkiewicz

mgr Marek Pałdyna

mgr Sławomir Żukowski

Biologia

mgr inż. Joanna Papińska

mgr Sylwia Łojek

mgr Ewa Szmidt

Chemia

dr Joanna Pałdyna

mgr Mariusz Rosa

Fizyka

mgr Elżbieta Nowak

mgr Katarzyna Zatońska

mgr Barbara Jaroń

Informatyka

mgr Anna Gruczek

mgr Dorota Chojnacka-Zarzycka

mgr Dariusz Połoz

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Katarzyna Rosochacka

Muzyka

mgr Krzysztof Boruta

Plastyka

mgr Agnieszka Szostak

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Mariusz Sikorski

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Barbara Korgul

mgr Maciej Cichocki

Biznes i zarządzanie

mgr Katarzyna Rosochacka

mgr Małgorzata Zwolińska

Wychowanie fizyczne

mgr Anna Gryz

mgr Marzanna Kurowska

mgr Marek Osiak

mgr Iwona Smuga

mgr Tomasz Zgódka

Religia

mgr Daniel Gałązka

mgr Grażyna Urbańska
(s. Klaudia)

ks. mgr Mariusz Korzenecki

Etyka

mgr Elżbieta Smater

Biblioteka

mgr Joanna Bystrzyńska

mgr Bożena Kukla

mgr Zofia Wróblewska

Pedagog

mgr Joanna Stosio

Pedagog specjalny

mgr Sara Duszczyk

mgr Emilia Węgrzyn

Psycholog

mgr Anna Walewska

mgr Weronika Sujak – Jaroszek

Skip to content