Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesy i osiągnięciaSukcesy i osiągnięcia Liceum

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka

Osiągnięcia uczniów Liceum
Rok szkolny 2017/18

 

Konkursy przedmiotowe

 

Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP ogólnopolski laureat Michał Pawlikowski 3a M. Pałdyna
2. Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka okręgowy finalista Aleksandra Zawiślińska 3a M. Pałdyna
3. Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH ogólnopolski

okręgowy

finalista

finalistka

 

Maciej Skorupa 3a

Weronika Dyrkacz 3a

 

B. Duszczyk
4. Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez politechnikę warszawską ogólnopolski finalista

finalista

Dawid Radłowski 3e

Mateusz Sterczewski 3b

K. Staszel

A. Gruczek

5. XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego. okręgowy wyróżnienie Inna   Šapkova 1d A. Bujalska
6. XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski finalistka

finalista

finalista

Weronika Ponikowska 2b

Hubert Rozbicki 3e

Jakub Tarczyński 2d

s. Jolanta Bąbel
7. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta. ogólnopolski wyróżnienie Anastasiia Podolianko 1a J. Jeżak
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Karol Duszczyk 1e K. Staszel
9. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności okręgowy 5

8

Karolina Krzyżanowska 3d

Jakub Okrzeja 3c

E. Mejszutowicz

E. Szmidt

10. Ogólnopolski Turniej All-chemicznym ogólnopolski 5 Jakub Tarczyński 2d

Damian Koseski 3d

Joanna Agnieszka Kałuska 3d

J. Pałdyna
11. Powiatowy Konkurs Poliglotów powiatowy 1

2

Agata Łaziuk 3a

Natalia Gańko 3a

E. Ogorzelska

K. Łaziuk

12. Powiatowy Konkurs Geograficzny Geomaniak powiatowy 2 Marta Jabłońska 3b B. Chromińska
13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienia Kacper Wilk 1b

Anastazja Podolianko 1a

E. Mejszutowicz
14. Powiatowy Konkurs Ekonomiczny powiatowy 1 Laura Kulbacka 1c

Michał Pawlikowski 3a

A. Zgutka

M. Sikorski

 

Konkursy artystyczne

 

1. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Mińskiego

Język rosyjski

 

Język niemiecki

Język francuski

Język angielski

powiatowy  

 

 

2

1

2

1

2

3

 

 

 

 

Anastasiia Podolianko 1a

Inna   Šapkova 1d

Kinga Królikowska 1d

Oliwia Godlewska 2c

Inna   Šapkova 1d

Oliwia Godlewska 2c

Julia Karwowska 1f

 

 

 

A. Bujalska

 

E. Tkaczyk-Ośko

A. Zgutka

P. Cetra

 

D. Konca

2. Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza PUSZKINIANA 2018 ogólnopolski wyróżnienie Anna Zybała 1b

Levon Ohanyan 2c

A. Bujalska
3. Konkurs Artystyczno – matematycznym Projektant matematyczny poszukiwany powiatowy 2

wyróżnienie

Martyna Chróst 1f

Tomasz Urbaniak 1e

Natalia Wilczek 1e

G. Skultecki

K. Staszel

 

Konkursy sportowe

 

1. Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatowy 3 Julia Zawadzka 1a M. Kurowska
2. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

stylem klasycznym

 

stylem dowolnym

powiatowy  

 

2

4

2

4

 

 

Piotr Łuszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Antoni Olszewski 1e

Piotr Łuszczyk 1e

 

 

I. Smuga

3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50 m stylem klasycznym powiatowy 3 Michalina Ulicka 1f I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 2

3

Michalina Ulicka 1f

Maria Kuca 2d

I. Smuga
5. I Jesienny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSZ2 1 Chróścicki Piotr 3d, Patocki Marcin 3d, Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Nalazek Michał 1c, Proniewicz Maciej 1c, Miąskiewicz Damian 1c, Sobiepanek Mateusz 2d, Teodorski Jakub 2d, Dzwigała Dominik 2e M. Osiak
6. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich 2 Jakub Wołosiewicz 3e
7. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1500m

 

1000m

3000m

powiatowy  

 

2

4

1

1

6

 

 

Tomasz Dąbrowski 3f

Dominik Dźwigała 2e

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

Bartosz Makos 1e

 

 

M. Osiak

8. Mistrzostwa Regionu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1000m

3000m

region  

 

1

1

 

 

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

 

 

M. Osiak

9. Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców powiatowy 2 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b,Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
10. Mistrzostwa Regionu szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców region 4 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b, Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
`11. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców powiatowy 1 Noiszewski Karol, Staska Szymon, Flis Krystian, Parobczyk Piotr, Świerżewski Daniel, Bogusz Łukasz, Dąbrowski Mateusz, Dąbrowski Tomasz, Śpiewak Adam, Zatorski Łukasz, Biesiada Konrad-wszyscy z 3f T. Zgódka
12. Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt powiatowy 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
13. Turnieju z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości z piłki siatkowej dziewcząt 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
Konkursy szkolne
1. Szkolny Konkurs Matematyczny szkolny 1

 

2

 

3

Karol Duszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Kamila Kulma 1d

Igor Siwik 1d

Angelika Wypustek 1f

Jan Wójtowicz 1f

2. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, barwy Rosji szkolny 1

2

1

Tomasz Rek 1f

Barbara Rogala 2e

Wiktoria Górska 1d

A. Zgutka
3. Konkurs idiomów rosyjskich dla uczniów klas I liceum szkolny 1 Anna Zybała Ib, Gabriela Mąsior Ic, Małgorzata Staszel Id, Wiktoria Kurdej If A. Bujalska
4. Szkolny konkurs Savoir-vivre szkolny 1

2

Klasa 2d

Klasa 2b

E. Nowak

Osiągnięcia uczniów liceum
Rok szkolny 2017/18

 

Konkursy przedmiotowe

 

Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP ogólnopolski laureat Michał Pawlikowski 3a M. Pałdyna
2. Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka okręgowy finalista Aleksandra Zawiślińska 3a M. Pałdyna
3. Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH ogólnopolski

okręgowy

finalista

finalistka

 

Maciej Skorupa 3a

Weronika Dyrkacz 3a

 

B. Duszczyk
4. Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez politechnikę warszawską ogólnopolski finalista

finalista

Dawid Radłowski 3e

Mateusz Sterczewski 3b

K. Staszel

A. Gruczek

5. XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego. okręgowy wyróżnienie Inna   Šapkova 1d A. Bujalska
6. XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski finalistka

finalista

finalista

Weronika Ponikowska 2b

Hubert Rozbicki 3e

Jakub Tarczyński 2d

s. Jolanta Bąbel
7. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta. ogólnopolski wyróżnienie Anastasiia Podolianko 1a J. Jeżak
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Karol Duszczyk 1e K. Staszel
9. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności okręgowy 5

8

Karolina Krzyżanowska 3d

Jakub Okrzeja 3c

E. Mejszutowicz

E. Szmidt

10. Ogólnopolski Turniej All-chemicznym ogólnopolski 5 Jakub Tarczyński 2d

Damian Koseski 3d

Joanna Agnieszka Kałuska 3d

J. Pałdyna
11. Powiatowy Konkurs Poliglotów powiatowy 1

2

Agata Łaziuk 3a

Natalia Gańko 3a

E. Ogorzelska

K. Łaziuk

12. Powiatowy Konkurs Geograficzny Geomaniak powiatowy 2 Marta Jabłońska 3b B. Chromińska
13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienia Kacper Wilk 1b

Anastazja Podolianko 1a

E. Mejszutowicz
14. Powiatowy Konkurs Ekonomiczny powiatowy 1 Laura Kulbacka 1c

Michał Pawlikowski 3a

A. Zgutka

M. Sikorski

 

Konkursy artystyczne

 

1. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Mińskiego

Język rosyjski

 

Język niemiecki

Język francuski

Język angielski

powiatowy  

 

 

2

1

2

1

2

3

 

 

 

 

Anastasiia Podolianko 1a

Inna   Šapkova 1d

Kinga Królikowska 1d

Oliwia Godlewska 2c

Inna   Šapkova 1d

Oliwia Godlewska 2c

Julia Karwowska 1f

 

 

 

A. Bujalska

 

E. Tkaczyk-Ośko

A. Zgutka

P. Cetra

 

D. Konca

2. Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza PUSZKINIANA 2018 ogólnopolski wyróżnienie Anna Zybała 1b

Levon Ohanyan 2c

A. Bujalska
3. Konkurs Artystyczno – matematycznym Projektant matematyczny poszukiwany powiatowy 2

wyróżnienie

Martyna Chróst 1f

Tomasz Urbaniak 1e

Natalia Wilczek 1e

G. Skultecki

K. Staszel

 

Konkursy sportowe

 

1. Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatowy 3 Julia Zawadzka 1a M. Kurowska
2. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

stylem klasycznym

 

stylem dowolnym

powiatowy  

 

2

4

2

4

 

 

Piotr Łuszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Antoni Olszewski 1e

Piotr Łuszczyk 1e

 

 

I. Smuga

3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50 m stylem klasycznym powiatowy 3 Michalina Ulicka 1f I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 2

3

Michalina Ulicka 1f

Maria Kuca 2d

I. Smuga
5. I Jesienny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSZ2 1 Chróścicki Piotr 3d, Patocki Marcin 3d, Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Nalazek Michał 1c, Proniewicz Maciej 1c, Miąskiewicz Damian 1c, Sobiepanek Mateusz 2d, Teodorski Jakub 2d, Dzwigała Dominik 2e M. Osiak
6. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich 2 Jakub Wołosiewicz 3e
7. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1500m

 

1000m

3000m

powiatowy  

 

2

4

1

1

6

 

 

Tomasz Dąbrowski 3f

Dominik Dźwigała 2e

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

Bartosz Makos 1e

 

 

M. Osiak

8. Mistrzostwa Regionu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1000m

3000m

region  

 

1

1

 

 

Olga Nowak 1b

Aleksander Wiącek 2e

 

 

M. Osiak

9. Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców powiatowy 2 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b,Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
10. Mistrzostwa Regionu szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców region 4 Świerżewski Daniel 3f, Staska Szymon 3f, Noiszewki Karol 3f, Niemyjski Patryk 3f, Górecki Bartosz 3b, Górski Karol 2f, Zgódka Bartosz 2f, Dzwigała Dominik 2e, Młot Michał 2e, Szostak Paweł 2e, Świątek Patryk 2e, Kamoń Jakub 1f T. Zgódka
`11. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców powiatowy 1 Noiszewski Karol, Staska Szymon, Flis Krystian, Parobczyk Piotr, Świerżewski Daniel, Bogusz Łukasz, Dąbrowski Mateusz, Dąbrowski Tomasz, Śpiewak Adam, Zatorski Łukasz, Biesiada Konrad-wszyscy z 3f T. Zgódka
12. Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt powiatowy 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
13. Turnieju z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości z piłki siatkowej dziewcząt 3 Pietrzkiewicz Paulina 3f, Matejak Monika 3f, Woznica Aleksandra 3f,Oleksińska Olga 3f,Pietrzkiewicz Julia 3e,Osińska Aleksandra 2d,Linde Olga 2c, Zawadzka Julia 1a M. Kurowska
Konkursy szkolne
1. Szkolny Konkurs Matematyczny szkolny 1

 

2

 

3

Karol Duszczyk 1e

Antoni Olszewski 1e

Kamila Kulma 1d

Igor Siwik 1d

Angelika Wypustek 1f

Jan Wójtowicz 1f

2. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, barwy Rosji szkolny 1

2

1

Tomasz Rek 1f

Barbara Rogala 2e

Wiktoria Górska 1d

A. Zgutka
3. Konkurs idiomów rosyjskich dla uczniów klas I liceum szkolny 1 Anna Zybała Ib, Gabriela Mąsior Ic, Małgorzata Staszel Id, Wiktoria Kurdej If A. Bujalska
4. Szkolny konkurs Savoir-vivre szkolny 1

2

Klasa 2d

Klasa 2b

E. Nowak

 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Opublikowany przez: Administator

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Robert Janda IIIa
1. Finalista XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
2. Laureat II Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH
3. Finalista XLIII Olimpiady Historycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne
4. I miejsce w II Powiatowym Konkursie Poliglotów

Michał Siporski IIIa
1. Finalista II Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH

Laureaci i finaliści Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017

 

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

LAUREACI

1

Katarzyna Czapska    kl. III A Konkurs  Języka Angielskiego

FINALIŚCI

1

Jagoda Klimek           kl. III C Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

2

Michał Kolb              kl. III A Konkurs Języka Angielskiego

3

Jan Trebnio                kl. III B Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

4

Martyna Chróst          kl. III A Konkurs Geograficzny

LAUREAT VII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2016/2017 organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Michał Kolb uczeń kl. III AG

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

I miejsce – Jakub Tarczyński

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Opublikowany przez: Administator

Najważniejsze sukcesy naszych licealistów

2015/2016

 

olimpiady przedmiotowe

imię i nazwisko

klasa

nazwa

organizator

miejsce

opiekun

Michał Pawlikowski

1e

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

COPTIOSH w Białymstoku

laureat

Marek Pałdyna

Michał Pawlikowski

1e

Olimpiada Wiedzy o III RP

COPTIOSH w Białymstoku

finalista etapu okręgowego

Marek Pałdyna

Robert Janda

2a

Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

finalista

Katarzyna Łaziuk

Julia Kulbacka

2c

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

finalistka etapu centralnego

Ewa Szmidt

Maciej Wąsowski

3a

Olimpiada Wiedzy Historycznej

Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno Historycznych w Białymstoku

finalista

Marek Pałdyna

Michał Możdżonek

3b

Olimpiada Matematyczna

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej

finalista

Katarzyna Staszel, Ryszard Krasicki

Adrian Lech

3c

XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

finalista

Ewa Szmidt

Dawid Zawolski

3c

Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

finalista

Katarzyna Łaziuk

konkursy przedmiotowe

imię i nazwisko

klasa

nazwa

organizator

miejsce

opiekun

Mateusz Sterczewski

1b

kangur matematyczny

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

bardzo dobry wynik

Anna Ciupak

Szymon Olejnik

1b

kangur matematyczny

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

wyróżnienie

Anna Ciupak

Władysław Płatek Arkadiusz Rechnio

1b

2e

VI Powiatowy Konkurs Polonistyczny

Zespół Szkół Ekonomicznych

I miejsce

Justyna Radomińska

Łukasz Sitkowski

1c

VI Konkurs Edukacyjny Wielcy Polacy

Fundacja Deo et Patriae im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP

finalista

s. Natanaela

Damian Murach

1d

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

 – Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Golubiu-Dobrzyniu – Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Legnicy – Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

I miejsce w etapie wojewódzkim

Ewelina Gołębiewska

2a

X Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2016

Gminne Centrum Kultury w Mrozach

III miejsce

Daniel Gałązka

Weronika Jaglińska

2a

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej

 Zarząd Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Teatralnego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

III miejsce

Weronika Jaglińska

2a

Ogólnopolski IX Turniej Poetycki Orzech

Urząd Miejski w Nysie

I miejsce

Weronika Jaglińska

2a

IX Ogólnopolski Konkurs Twórczości Miłosnej

Krasnostawski Dom Kultury

I miejsce

Weronika Jaglińska

2a

Ogólnopolski X Konkurs Literacki O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława Szymańskiego

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

I miejsce

Robert Janda

2a

I Powiatowy Konkurs Poliglotów

Zespół Szkół Ekonomicznych

II miejsce

Katarzyna Łaziuk

Paulina Staniszewska

2a

XXXI Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza PUSZKINIANA 2016

Rosyjski Ośrodek Kultury w Warszawie, Stowarzyszenie Współpracy Polska Rosja oraz Oddział Mazowiecki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód

wyróżnienie

Anna Bujalska

Angelika Raciborska

2b

I Powiatowy Konkurs Poliglotów

Zespół Szkół Ekonomicznych

III miejsce

Katarzyna Łaziuk

Julia Kulbacka

2c

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”

finalistka

s. Natanaela

Julia Kulbacka

2c

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

GiLO im. PMS

II miejsce

Magdalena Piotrowska

Michał Kozłowski Piotr Podstawka Cezary Ryżko
Jan Szponar

2e

Powiatowe Zawody Drużyn Ratowniczych

Szkoły Salezjańskie

III miejsce

Mariusz Sikorski

Piotr Podstawka Cezary Ryżko

2e

Powiatowy Turniej Motoryzacyjny

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Warszawie

I miejsce

Mariusz Sikorski

Anna Sałajczyk

3a

I Powiatowy Konkurs Poliglotów

Zespół Szkół Ekonomicznych

wyróżnienie

Katarzyna Łaziuk

Michał Możdżonek

3b

XXII Konkurs Fizyczny

 Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej

finalista

Gerard Jachimowicz

Michał Możdżonek

3b

Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny

Politechnika Warszawska

finalista

Ryszard Krasicki Katarzyna Staszel

Dawid Zawolski

3c

I Powiatowy Konkurs Poliglotów

Zespół Szkół Ekonomicznych

I miejsce

Katarzyna Łaziuk

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Opublikowany przez: Administator

KONKURSY i ZAWODY O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM

Imię Nazwisko klasa Konkurs/Olimpiada miejsce opiekun
Maciej Nyszko 3c XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej laureat E. Mejszutowicz
Dawid Zawolski 2c Ogólnopolski konkurs Personal Statement Class For Best Education( King’s Foundation) I K.Łaziuk
Maciej Koseski 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R.Krasicki
Michał Mendyk 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską, Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży, 3 miejsce w powiecie, 5 miejsce w województwie. udział R.Krasicki
Jakub Moczarski 3e finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R.Krasicki
Michał Możdżonek 2b finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Politechnikę Warszawską udział R. Krasicki
Julia Kulbacka 1c Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego,etap wojewódzki I M.Piotrowska
Dawid Zawolski 2c III Mazowiecka Olimpiada Poliglotów,etap wojewódzki finalista K.Łaziuk
Weronika Jaglińska 1a Ogólnopolski Konkurs literacki III
Weronika Jaglińska 1a XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Ogrody jesieni” III
Weronika Jaglińska 1a XX Ogólnopolski konkurs literacki im. Marii Konopnickiej I wyróżnienie
Julia Kulbacka 1c Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej finalista s.Natanaela
Magdalena Grzyb 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Mirosław Bogusz 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Zuzanna Kloch 3d Ogólnopolski Turniej All-chemiczny V miejsce J.Pałdyna
Julia Kulbacka 1c XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,etap wojewódzki udział E. Mejszutowicz
Aleksandra Łąpieś 1c XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,etap wojewódzki udział E. Mejszutowicz
Maria Jankowska 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Natalia Urbaniak 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Aneta Komorek 2c  XXX Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza Puszkiniana 2015 wyróżnienie A.Bujalska
Weronika Adamiec 1d  konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Natalia Urbaniak 1c konkurs wiedzy z języka rosyjskiego Zakochaj się w Rosji, etap regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Paulina Karpińska 1b  Konkurs Plastyczny Oto Rosja , regionalny wyróżnienie A.Bujalska
Michał Możdżonek 2b Olimpiada Matematyczna Zakwalifikował się do II etapu R. Krasicki
Bartłomiej Królak 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I K.Staszel
Katarzyna Gąsienica- Staszeczek 3c Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych I J.Pałdyna
Mateusz Wróblewski 3b IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach anglojęzycznych I
Aleksandra Wieczorek 1d Powiatowy Konkurs Artystyczno – Matematyczny „Wszystko jest liczbą” I M. Grzelczak
Katarzyna Dębała 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Milena Jachacy 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Aleksandra Niemyjska 2b Powiatowy Konkurs Polonistyczny II J.Radomińska
Michał Możdżonek 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras Konkurs Fizyczny Lwiątko-tytuł Kaon II G.Jachimowicz
Mateusz Wróblewski 3b Powiatowy Konkurs Geomaniak II B.Chromińska
Maciej Nyszko 3c Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych II J.Pałdyna
Grzegorz Gruba 2c Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III M.Grzelczak
Dominika Kurkus 2a V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego III
Szymon Wojda 3a Konkurs Powiatowy “Żołnierze Wyklęci” III B.Duszczyk
Marcin Mazurkiewicz 1c V Powiatowy Konkurs Wiedzy Obszaru Językowego IV
Mirosław Bogusz 3d Powiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych IV J.Pałdyna
Magdalena Ochman 1c V Powiatowy Konkurs Wiedzy Obszaru Językowego Finalistka

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Opublikowany przez: Administator

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa olimpiady

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

 

Nyszko Maciej 2c

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2014

finalista etapu ogólnopolskiego

E.Mejszutowicz

 

Nyszko Maciej 2c Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności- wyróżnienie -etap okręgowy E.Mejszutowicz
  Wojda Szymon 2a II część etapu okręgowego XL Olimpiady Historycznej udział B.Duszczyk
  Wrąbel Marcin 2a I część etapu okręgowego XL Olimpiady Historycznej udział B.Duszczyk
  Wasilewski Kamil 2b XV Olimpiada Historyczna Etap okręgowy-udział B.Duszczyk
  Wróblewski Mateusz 2b LV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Okręgowy etap-udział M.Pałdyna
  Monika Kużma XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Etap okręgowy wyróznienie A.Bujalska

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Opublikowany przez: Administator

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa olimpiady Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Laskowski Maciej 1c XXXVII Olimpiada Języka Angielskiego III ogólnopolski I E.Ogorzelska
Nyszko Maciej 1c Olimpiada Ekologiczna wojewódzki udział E. Szmidt
Stachera Michał 2d Olimpiada Teologii Katolickiej diecezjalny udział s. A.Kucharek
Eryk Kołodziejczyk 1e Olimpiada Teologii Katolickiej diecezjalny udział ks. P. Błażejczyk
Jagoda Jędryka 1e Olimpiada Teologii Katolickiej diecezjalny udział ks. P. Błażejczyk
Alicja Wąsowska 2d Olimpiada Literatury i Języka Polskiego okręgowy udział E. Smater, G. Gańko,M. Piotrowska
Aneta Araźna 2a Olimpiada Literatury i Języka Polskiego okręgowy udział E. Smater, G. Gańko,
Edyta Zielińska XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego w roku szkolnym 2012/2013 finalistka K.Pieńczuk, G.Gańko, E.Smater

KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwisko i imię Konkurs Miejsce Nauczyciel
Jan Dmitruk3e Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” Międzynarodowy Konkurs “Kangur”Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny na Politechnice 1wynik bardzo dobry,udział w finale K. Staszel
Paweł Sawczuk 3e Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” Międzynarodowy Konkurs “Kangur” 3wynik  -wyróżnienie
Angelika Kubicka 3f Powiatowy Konkurs Matematyczny “Pitagoras” 3
Adam Sawczuk 3e  Międzynarodowy Konkurs “Kangur” – wynik-wyróżnienie
Krzysztof Sobiech 3f udział w finale udział w finale
Krzysztof Sobiech 3f  2012/2013 konkurs organizowany przez UKSW “Internetowa Przygoda z Matematyką finalista
Jan Dmitruk 3e XIV Powszechny Internetowy Konkurs Matematycznym na Politechnice Warszawskiej w roku szk.2012/2013, finalista  finalista
Marcin Gańko 3e XIV Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny na Politechnice Warszawskiej w roku szk.2012/2013 finalista

KONKURSY i ZAWODY O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Stosio Mikołaj 2e Turniej Wiedzy Pożarniczej centralny 15 E. Gąsiorek
Szostak Przemysław 2e Powszechny Konkurs Internetowy dla uczniów szkół średnich organizowany przez PW finał udział R .Krasicki
Stachera Michał 2d
Kaim Agnieszka 1c
Bartkiewicz Krzysztof 2e
Ogólnopolski Konkurs Biblijny diecezjalny udział s. A. Kucharek
Ochal Ewelina 2bRokicki Krzysztof 2ePiekut Monika 2e Młodzieżowy Turniej MotoryzacyjnyMłodzieżowy Turniej Motoryzacyjny powiatowy/ region IIII p. E. Gąsiorek
Dominika Miłkowska-Mikiel 2d Powiatowy Konkurs Wiedzy o USA i Wielkiej Brytanii powiat I K. Łaziuk
Szostak Przemysław 2e Powiatowy konkurs matematyczny „Pitagoras” powiatowy 2 R .Krasicki
Gazda Jacek 2e Powiatowy konkurs matematyczny „Pitagoras” powiatowy 3 R .Krasicki
Kruk Michał 2f Powiatowy konkurs matematyczny „Pitagoras” powiatowy 3 R .Krasicki
Gazda Jacek 2e Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” wyróżnienie R .Krasicki
Ulicki Mateusz 2e Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” wyróżnienie R .Krasicki
Czerwiński Konrad 1e Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” wyróżnienie R .Krasicki
Piotrowska Magdalena 1c Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” wyróżnienie A.Ciupak
Czerwiński Konrad 1e Powiatowy Konkurs Ortograficzny powiatowy II M. Piotrowska
Okrzejska Marlena  1a
Wielądek Klaudia 1a
Wiktorowicz Izabela 1a

Klaudia Wielądek 1a

„Młodzież Powiatu Mińskiego Ambasadorem Dziedzictwa Narodowego na kresach wschodnich”

Powiatowy Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych

powiatowy I

II

III

wyróżnienie

B. Duszczyk   K. Łaziuk
Starsze