Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.
Strona GłównaSukcesy i osiągnięcia GimnazjumSukcesy i osiągnięcia Gimnazjum

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
Rok szkolny 2017/18

Konkursy przedmiotowe
Lp. Nazwa konkursu Etap Miejsce Imię i nazwisko, klasa Opiekun
1. Konkurs Przedmiotowy z Biologii organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty wojewódzki finalista Tymon Jurczak 3b E. Mejszutowicz
2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie Anna Mazurek 2a

Michał Pióro 2b

Cezary Rybak 3a

K. Mińkowski
3. Powiatowy Konkurs Literacki „Na skrzydłach wyobraźni” powiatowy 3 Maria Zaborowska 2a K. Pieńczuk
4. I Powiatowy Konkurs ,, Mądrze i poprawnie po polsku…” powiatowy 1

2

Dominika Wierzbicka 3a

Tymon Jurczak 3b

K. Pieńczuk
5. Powiatowy Konkurs Literacki organizowany przez PPP i MBP powiatowy 3 Dominika Wierzbicka 3a K. Pieńczuk
6. Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „ Macierzanka” powiatowy 3 Tymon Jurczak 3b  
7. Powiatowy Konkurs Ekologiczny powiatowy wyróżnienie Krzysztof Pasik 2b

Patryk Kosiński 3c

E. Mejszutowicz
8. Turniej wiedzy Pożarniczej powiatowy 2 Patryk Łazowski 3c M. Sikorski
9. Zawody Drużyn Ratowniczych powiatowy 3 Patryk Łazowski 3c

Jakub Książek 3c

Jakub Fanselow 3c

Bartosz Gałązka 3c

Damian Dobosz 3c

M. Sikorski
Konkursy artystyczne
1. 23 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w Siennicy powiatowy 3 Urszula Buta 2a D. Gałązka
A. Maciejewska
2. XIV Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej

Język francuski

Język rosyjski

Język niemiecki

powiatowy  

 

3

1

2

 

 

Aleksandra Sulejewska 2b

Justyna Cudna 2c

Magdalena Jarek 2c

 

 

A.      Zgutka

A.      Bujalska

E. Tkaczyk-Ośko

3. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pięknem malowane – uroda Ziemi Mińskiej” powiatowy 2

3

wyróżnienie

Zuzanna Popławska 3b

Karolina Gałązka 3a

Weronika Kacprzak 3a

A. Szostak
4. Konkurs Plastyczny „Ogrodowe impresje” powiatowy 1 Maja Spychała 2d A. Szostak
5. Powiatowy Konkurs Ilustratorski na ilustracje do Pana Tadeusza A. Mickiewicza powiatowy 3 Maja Spychała 2d A. Szostak
6. Mazowiecki Konkurs Plastyczny „Tęczowy Świat Krzysia” powiatowy wyróżnienie Maja Spychała 2d A. Szostak
7. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ekożak” 2017 powiatowy 2 Maja Spychała 2d A. Szostak
8. Powiatowy Konkurs Plastyczny „O czym szumią mazowieckie wierzby” powiatowy 1 Maja Spychała 2d A. Szostak

 

 

9 V Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej miejski 2 Gabriela Popis 3a A.      Maciejewska
Konkursy sportowe
1. XI Mistrzostwa Szachowe   3 Maria Zaborowska 2a  
2. Mistrzostwa w Pływaniu Indywidualnym Chłopców na 50 metrów stylem klasycznym powiatowy 2 Bartosz Stupnicki 2b I. Smuga
3. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Chłopców na 50 metrów stylem dowolnym powiatowy 3 Bartosz Stupnicki 2b I. Smuga
4. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt 6x25m powiatowy 3 Aleksandra Bereda 3a
Marta Cholewa 3a

Karolina Gałązka 3a

Paulina Delega 3a

Marta Reda 3a

I. Smuga
5. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt 50m stylem dowolnym powiatowy 3 Marta Cholewa 3a I. Smuga
Konkursy szkolne
1. Konkurs fotograficzny Barwy Francji, Barwy Rosji

Język rosyjski

Język francuski

szkolny  

1

1

 

Magdalena Grzegorczyk 3c

Elżbieta Staszel 3b

 

A.      Bujalska

A.      Zgutka

2. Konkurs homonimów metajęzykowych dla uczniów klas III gimnazjum szkolny 1 Anna Dróżdż 3a  

 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Opublikowany przez: Administator

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gut Dominika Konkurs biologiczny wojewódzki laureatka p.  E. Mejszutowicz
Wiktor Odziemczyk IIIB Przedmiotowy Konkurs Geograficzny etap wojewódzki laureat p. B. Chromińska
Damian Koseski IIIB Przedmiotowy Konkurs Chemiczny wojewódzki finalista p. J.Pałdyna
Mateusz Sterczewski IIIB Przedmiotowy Konkurs Matematyczny wojewódzki laureat p.K.Mińkowski
Wiktor Odziemczyk IIIB Przedmiotowy Konkurs Biologiczny etap wojewódzki finalista p. E. Mejszutowicz
Krzysztof Mroczek Konkurs historczny II Małgorzata

Kiełczykowska

Paweł Dworecki Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Hubert Natorf Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Jakub Okrzeja Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Olga Piotrowska Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny) Etap rejonowy   Joanna Pałdyna

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gut Dominika Konkurs lingwistyczny języka francuskiego wojewódzki laureatka p. A. Zgutka
Świętochowska Karolina VIII Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej region drugie p. D. Gałązka
Mateusz Trojanowski IIIB Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Ogólnopolski finalista p.J.Stusińska
Sterczewski Mateusz IIIb Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie p. K. Mińkowski
Sabak Aleksander IIc

 

Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie p. M. Grzelczak
Klimek Rafał IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Łastowiecki Jakub IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jędrysa Tomasz IIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Julia Szklanko IC Ogólnopolski Konkursu Plastyczny “Szkoła Marzeń”

 

wojewódzki wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Dominika Gut III A gimnazjum Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny (język francuski) Etap wojewódzki

Laureatka II miejsce

p. Aldona Zgutka
Tarczyński Jakub IIb Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II ogólnopolski 15 miejsce p. D. Gałązka.
Tarczyński Jakub

Trzeciak Mateusz

Dżwigała Dominik IIb

Ogólnopolski Turniej BRD powiatowy drugie p. A. Szostak

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Kostrzewska Maja Ekożak powiatowy drugie p. E. Mejszutowicz
Świętochowska Karolina Konkurs pięknego czytania powiatowy trzecie p. K. Pieńczuk
Świętochowska Karolina Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej powiatowy drugie p. J. Stusińska
Antosiewicz Julia Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy laureatka p. J. Stusińska
Dybkowska Jolanta Powiatowy Konkurs Literacki na opowiadanie fantasy powiatowy wyróżnienie p. K. Pieńczuk
Damian Koseski III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Damian Koseski III B IX Konkurs Chemii Doświadczalnej rejonowy czwarte p.J.Pałdyna
Hubert Natorff III B IX Konkurs Chemii Doświadczalnej rejonowy czwarte p.J.Pałdyna
Piotr Zagórski III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Paweł Dworecki III B Atom i Cząsteczka rejonowy laureat p.J.Pałdyna
Krzysztof Mroczek III B Konkurs Diecezjalny – Triduum Paschalne regionowy drugie p. D. Gałązka
Mateusz Trojanowski III B Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Pięknem malowane” powiat wyróżnienie p.A.Szostak
Piotr Zagórski III B Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas” rejonowy finalista p.J.Pałdyna
Paweł Dworecki III B Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas” rejonowy finalista p.J.Pałdyna
Jan Pieńczuk III B II Międzyszkolny Konkurs Poezji Obcojęzycznej rejonowy wyróżnienie p.A.Bujalska
Klimek Rafał IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy pierwsze M. Grzelczak
Sabak Aleksander IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy drugie M. Grzelczak
Tarczyński Jakub IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras powiatowy trzecie K. Mińkowski
Wilk Kacper Ic Konkurs Artystyczno-Matematyczny „Wszystko jest liczbą” powiatowy pierwsze M. Grzelczak
Martyna Chróst IA Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy III miejsce p. Agnieszka Szostak
Aleksandra Adamiec IB Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Katarzyna Czapska IA Konkurs Plastyczny “Ogrodowe impresje” powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Magdalena Grzelczak  IIB

 

Konkurs Plastyczny “Boże Narodzenie na kartach świątecznych:

 

powiatowy III miejsce p. Agnieszka Szostak
Mateusz Trojanowski  IIIB

 

Konkurs Plastyczny ” Pięknem malowane – uroda ziemi mińskiej”

 

powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Zuzanna Kowalczyk  IA Konkurs Plastyczny ” Pięknem malowane – uroda ziemi mińskiej”

 

powiatowy wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Julia Szklanko IC Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Szkoła Marzeń”

 

  wyróżnienie p. Agnieszka Szostak
Jakub Tarczyński IIB Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Mateusz Trzeciak IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Dominik Dźwigała IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy II miejsce p. Agnieszka Szostak

p.  Mariusz Sikorski

Klaudia Ciemięs XI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej, kategoria język niemiecki powiatowy I miejsce p. Mariusz Sikorski
Jolanta Dybkowska Cichy bohater – kategoria literacka powiatowy II p. Małgorzata Kiełczykowska
Ewelina Jastrzębska Wiedzy o Mińsku Mazowieckim (kategoria – młodzież gimnazjum) gminny I p. Małgorzata Kiełczykowska
Ewelina Jastrzębska. Weronika Dyrkacz, Aleksandra Niedziałkowska Konkurs „Z dziejów Mińska Mazowieckiego” gminny I p. Małgorzata Kiełczykowska
Grzelczak Magda  IIb Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie na kartkach świątecznych ‘’ powiatowy trzecie p. Agnieszka Szostak  
Kuć Zuzanna IIb Konkurs piosenki o zdrowiu powiatowy drugie p. Rąbalski   
Cudny Bartek IIb Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej powiatowy drugie p. Anna Bujalska
Tarczyński Jakub IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny „ Pitagoras ‘’ powiatowy trzecie  p.  K. Mińkowski
Smuga Inez IIb Kulturomaniak Powiatowy Pierwsze grupowo  
Piotr Zagórski IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   13 miejsce p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   13 miejsce p. Joanna Pałdyna
Damian Koseski IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   4 miejsce p. Joanna Pałdyna
Hubert Natorf IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   4 miejsce p. Joanna Pałdyna
Ewelina Gadomska IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   17 miejsce p. Joanna Pałdyna
Olaf kamiński IIIB Konkurs Chemii Doświadczalnej   17 miejsce p. Joanna Pałdyna
Damian Koseski IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   2 miejsce- laureat p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   2 miejsce- laureat p. Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski IIIB Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”   3 miejsce -laureat p. Joanna Pałdyna
Paweł Dworecki IIIB VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas”   Finalista p. Joanna Pałdyna
Piotr Zagórski IIIB VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas   Finalista p. Joanna Pałdyna

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Opublikowany przez: Administator

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Tytuł Nauczyciel (opiekun)
Lulko Oliwia IIIB Konkurs Języka Polskiego laureatka Grzegorz Gańko
Michał Kaczmarski III C Konkurs Języka Polskiego finalista Grzegorz Gańko
Kościanek Bartosz IIIB Konkurs Języka Angielskiego finalista Ewa Ogorzelska
Raciborska Angelika IIIB Konkurs Języka Angielskiego finalistka Ewa Ogorzelska
Laskowski Jan IIA Konkurs Języka Angielskiego finalistka Jowita Stusińska
Ładno Natalia IIIB Konkurs Języka Francuskiego finalistka Marcin Maciejewski
Maja Kostrzewska IIA Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Sabak Aleksander IC Konkurs Informatyczny LOGIA finalista

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE i REGIONALNE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Raciborska Angelika IIIB Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” wyróżnienie w kat. praca multimedialna Małgorzata Kiełczykowska
Sterczewski Mateusz IIB Kangur Matematyczny laureat Kazimierz Mińkowski
Trojanowski Mateusz IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Okrzeja Jakub IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Koseski Damian IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Duk Maciej IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Sabak Aleksander IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Łastowiecki Jakub IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Klimek Rafał IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Jędrysa Tomasz IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Duszczyk Michał IA Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Kościanek Bartosz IIIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Jędrysa Tomasz IC Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-1woj-1Kraj-7 Marzanna Grzelczak
Sterczewski Mateusz IIB Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-1woj-2Kraj-16 Kazimierz Mińkowski
Duk Maciej IB Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-2woj-2Kraj-11 Kazimierz Mińkowski
Gujski Wojciech IIIB Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o El Greco 14 miejsce Agnieszka SzostakMagdalena Grudzińska
Zagańczyk Marcin IIIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Koseski Damian IIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Dworecki Paweł IIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Dróżdż Jakub IC  Konkurs Diecezjalny  „Jak Kuba Bogu – na pielgrzymim szlaku ze świętym Jakubem” III miejsce Daniel Gałązka
Tarczyński Jakub IB  Konkurs Diecezjalny  „Jak Kuba Bogu – na pielgrzymim szlaku ze świętym Jakubem” IV miejsce Daniel Gałązka
Małyszko Martyna IIIA Konkurs wiedzy w zakresie rolnictwa ekologicznego i produktu ekologicznego „Smak ekologicznej żywności” Finalistka Ewa Szmidt
Jan Abramowski IIIC Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej Laureat Marek Pałdyna
Słodownik Patrycja IA Konkurs wiedzy o lekturach „E-LECTURA”  III miejsce Aneta Korycińska

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Sterczewski Mateusz IIB Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” I miejsce Kazimierz Mińkowski
Raciborska Angelika IIIB V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Laureatka
II miejsce
Ewa Ogorzelska
Kościanek Bartosz IIIB V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Laureat
V miejsce
Ewa Ogorzelska
Świętochowska Karolina  IIA Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Chcę żyć w czystym środowisku” I miejsce Elżbieta Majszutowicz
Grabarczyk Jarosław IB I Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny EKOŻAK Finalista Elżbieta Majszutowicz
Magdalena Popis IIA Powiatowy Konkurs Ortograficzny III miejsce Aneta Korycińska

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Opublikowany przez: Administator

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Etap Nauczyciel (opiekun)
Michał Możdżonek IIIa Konkurs Matematyczny laureat Marzanna Grzelczak
Michał Możdzonek IIIa Konkurs Fizyczny laureat Katarzyna Zatońska
Maciej Wąsowski  IIIb Konkurs Historyczny laureat Małgorzata Kiełczykowska
Robert Parobczak IIIa Konkurs Biologiczny laureat Elżbieta Mejszutowicz
Łukasz Jurkowski IIIc Konkurs Geograficzny laureat Magdalena Rolf-Murawska
Dawid Zawolski IIIc Konkurs Geograficzny laureat Magdalena Rolf-Murawska
Alexander Korneluk IIIc Konkurs Geograficzny finalista Magdalena Rolf-Murawska
Justyna Mroczek IIIb Konkurs Historyczny finalistka Małgorzata Kiełczykowska
Daniel Kossakowski  IIIa Konkurs Historyczny finalista Małgorzata Kiełczykowska
Paulina Duda IIIa Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Justyna Sasin IIIb Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Anna Król IIIc Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Oliwia Gadomska IIIa Konkurs Chemiczny finalistka Joanna Pałdyna
Grzegorz Gruba IIIa Konkurs Chemiczny finalista Joanna Pałdyna
Jan Laskowski Ia Konkurs Języka Angielskiego finalista Jowita Stusińska
Alexander Korneluk IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego finalista Piotr Cetra

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gabriela Maguza IIIc Ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012 ogólnopolski Wyróżnienie (w tym konkursie nie są przyznawane miejsca) Agnieszka Szostak
Oliwia Lulko IIb Ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012 ogólnopolski Wyróżnienie (w tym konkursie nie są przyznawane miejsca) Agnieszka Szostak
Jan Abramowski IIc Jan Szponar IIcPaweł Dębała IIb Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego 2013 powiatowy I miejsce Agnieszka Szostak Ewa Gąsiorek
rejonowy IV miejsce
Adam Szymaniak IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski Bardzo dobry Kazimierz Mińkowski
Hanna Młot IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Łukasz Jurkowski IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Szymon Olejnik Ib Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Mateusz Sterczewski Ib Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Wróblewska Katarzyna IB Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Dominika Gut Ia Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Gadomska Oliwia IIIa Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Grzegorz Gruba IIIa Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Maciej Szmidt IIb Kangur Matematyczny ogólnopolski

 KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Abramowski Jan IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I miejsce Marzanna Grzelczak
Kościanek Bartosz IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III miejsce Marzanna Grzelczak
Lulko Oliwia IIb Konkurs Ekologiczny Co pięknego i cennego przyrodniczo w Twoim powiecie pokazał/a byś przyjacielowi z innego kraju II miejsce Ewa Szmidt
Izabela Wiktorowicz Ic Konkurs Ekologiczny:  Co pięknego i cennego przyrodniczo w Twoim powiecie pokazał/a byś przyjacielowi z innego kraju wyróżnienie Elżbieta Mejszutowicz
Sałajczyk Anna IIIb IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów laureatkaI miejsca Jowita Stusińska
Izabela Niedziałkowska IIb IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów laureatkaV miejsce Jowita Stusińska
Oliwia Lulko IIb Cichy bohater „Rodzinna lekcja historii” III  miejsce (kategoria literacka) Małgorzata Kiełczykowska
Maja Kostrzewska  Ia Cichy bohater „Rodzinna lekcja historii” III  miejsce (kategoria multimedialna) Małgorzata Kiełczykowska
Ewa Łygas IIIb Powiatowy Konkurs Ortograficzny II miejsce Katarzyna Pieńczuk
Dawid Zawolski IIIc XI Konkurs Recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej –Szczepankowskiej „Uśmiechnij się” II miejsce Katarzyna Pieńczuk

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Opublikowany przez: Administator

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Jakub Durka IIIb Konkurs Chemiczny laureat B. Przybysz
Jakub Brześkiewicz IIIa Konkurs Chemiczny laureat B. Przybysz
Mateusz Wróblewski IIIb Konkurs Historyczny laureat M. Kiełczykowska
Kamil Wasilewski IIIc Konkurs Historyczny laureat M. Kiełczykowska
Maciej Nyszko IIIc Konkurs Biologiczny laureat E. Szmidt
Monika Kuźma IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego laureat P. Cetra
Szymon Trojanek IIIa Konkurs Języka Francuskiego finalista A. Zgutka
Izabela Kazimierska IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego finalistka K. Pieńczuk
Jakub Brześkiewicz IIIa Konkurs Geograficzny finalista M. Rolf-Murawska
B. Chromińska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Daniel Oklesiński IIIb VII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów centralny laureat K. Mińkowski
Kamil Wasilewski IIIc Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864 wojewódzki finalista M. Kiełczykowska
Jan Abramowski  Ic
Jan Szponar IC
Paweł Dębała Ib
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym powiatowy III A. Szostak
Maciej Szmidt 1b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jan Abramowski  Ic Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Kamil Paździorek IIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Grzegorz Gruba IIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jakub Brześkiewicz IIIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie K. Mińkowski
Daniel Oklesiński IIIb Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie K. Mińkowski
Maria Jagodzińska IIb Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej ogólnopolski II E. Gąsiorek

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Katarzyna Gąsienica  IIIb III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego I K. Łaziuk, J. Stusińska
Zuzanna Kloch IIIc III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego II K. Łaziuk, J. Stusińska
Wioletta Wiktorowicz IIIb III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego III K. Łaziuk, J. Stusińska
Michał Możdżonek IIa Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I M. Grzelczak
Oliwia Gadomska IIa Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras II M. Grzelczak
Adam Szymaniak IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III K. Mińkowski
Kamil Paździorek IIa Rafał Jurek IIa Gra miejska „Światowy dzień wody” III E. Mejszutowicz
Weronika Szponar IIIc Powiatowy Konkurs Literacki I K. Pieńczuk
Dawid Zawolski IIc Powiatowy Konkurs Recytatorski II K. Pieńczuk
Weronika Szponar IIIc Antonina Górska IIIc Magdalena Lewandowska IIIc Działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej Nagroda Powiatu Mińskiego Laura 2011 Szczep Lubicz ZHR

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW I OLIMPIAD W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Opublikowany przez: Administator

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Wąsowska Alicja Konkurs Biologiczny wojewódzki Laureatka E. Szmidt
Konkurs Polonistyczny wojewódzki Finalistka G. Gańko
Miłkowska-Mikiel Dominika Konkurs Biologiczny wojewódzki Laureatka E. Szmidt
Kojro Maciej Konkurs Historyczny wojewódzki Laureat M. Kiełczykowska
Zarzycka Anna Konkurs Polonistyczny wojewódzki Finalistka G. Gańko

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce /kategoria
Nauczyciel (opiekun)
Kinga Krzyżek 3bMichał Radzio 2bAnna Zagórska 2c Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”- „Życzę Tobie” ogólnopolski Wyróżnienia A.Szostak
Kojro Maciej Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” rejonowy Udział M. Kiełczykowska
Adrianna Królak 2b Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”- „Życzę Tobie” miejski II miejsce A.Szostak
Alicja Bąk 3b V Wojewódzki Przegląd Artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych „Kulturomaniak” wojewódzki I miejsce i Statuetka Kulturomaniaka
Kamil Paździorek 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry M. Grzelczak
Łukasz Jurkowski 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Oliwia Gadomska 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry M. Grzelczak
Hanna Młot 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Daniel Oklesiński 2b Ogólnopolski Konkurs Katematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Grzegorz Gruba 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Maciej Duszczyk 1b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Natan Majewski 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Rafał Jurek 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Alexander Korneluk 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Jakub Durka 2b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Alicja Bąk Wojewódzki konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” Wojewódzki I miejsce w powiecie J. Olesiejuk
Joanna Wierzbicka Ogólnopolski konkurs krasomówczy Ogólnopolski IV miejsce w województwie J. Olesiejuk
Dominika Miłkowska-Mikiel 3a Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX Ogólnopolski Bardzo dobry K. Łaziuk
Monika Kuźma 2c XXVII Konkurs poezji Puszkiniana 2011 Ogólnopolski VIII miejsce P. Cetra
Jacek Gazda 3b Ogólnopolski Konkurs Meridian ogólnopolski Finalista M. Grzelczak

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Damian Brzeszczyński 3b V Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej wojewódzki I miejsce K. BorutaD. Gałązka
Anita Wasilewska 3aAlicja Bąk 3b V Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej wojewódzki II miejsce K. BorutaD. Gałązka
Wąsowska Alicja  Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej (j. angielski) powiatowy I miejsce J. StusińskaK. Łaziuk
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy V miejsce J. Stusińska
Milkowska-Mikiel Dominika 3a Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy I miejsce K. Łaziuk
Milkowska-Mikiel Dominika 3a Powiatowy Konkurs „Super Gimbus” powiatowy I miejsce
Wasilewska Anita 3a Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej region II miejsce K. Boruta
Aleksandra Wojda Powiatowy Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie na kartach Świątecznych” powiatowy I miejsce
  1. Szostak
Aleksandra Kluj 1b Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy I miejsce
  1. Szostak
Zuzanna Grudzińska 1aAdrianna Leszczyńska 1a Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy III miejsce
  1. Szostak
Joanna Rybak 3bMonika Ulman 3c Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy II miejsce
  1. Szostak
Dawid Zawolski 1c Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy III miejsce
  1. Szostak
Konrad Łopiński 1a Powiatowy Konkurs Ilustratorski „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy Wyróżnienie
Anita Wasilewska 3a III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy II miejsce
Sylwia Wysocka 2c III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy Wyróżnienie
Alicja Bąk 3b XIX Powiatowe, Mińskie Spotkania z Piosenką Turystyczną „Tramp” powiatowy II miejsce
Damian Brzeszczyński 3b XIX Powiatowe, Mińskie Spotkania z Piosenką Turystyczną „Tramp” powiatowy III miejsce
Alicja Bąk 3b II Powiatowy Przegląd Poetycko- Muzyczny o Tematyce Patriotycznej „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” powiatowy I miejsce
Alicja Bąk 3b III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy II miejsce
  1. Skolimowska 2a
Powiatowy Konkurs Plastyczny„Palma Wielkanocna” powiatowy III miejsce A.Szostak
Zuzanna Grudzińska 1a Powiatowy Konkurs Plastyczny„Palma Wielkanocna” powiatowy Wyróżnienie
Zespół z kl. IIIb w składzie:Aleksandra GieratŁukasz KałuskiMateusz Ulicki Ogólnopolski turniej Brd powiatowy III miejsce
Alicja Bąk 3b Powiatowy konkurs prozy i poezji obcojęzycznej- j. niemiecki powiatowy I miejsce E. Tkaczyk-Ośko
Aleksandra Ślusarczyk 3b Powiatowy konkurs prozy i poezji obcojęzycznej- j. niemiecki powiatowy III miejsce E. Tkaczyk Ośko
Szymon Trojanek 2a Powiatowy konkurs literacki „Dzień Integracji” powiatowy Wyróżnienie
Weronika Szponar 2c Powiatowy konkurs literacki „Dzień Integracji” powiatowy I miejsce K. Pieńczuk
Alicja Bąk 3b Powiatowy konkurs recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej powiatowy I miejsc
Dominika Miłkowska-Mikiel 3a Powiatowy konkurs języka angielskiego powiatowy I miejsce K. Łaziuk
Alicja Wąsowska 3a Powiatowy konkurs języka angielskiego powiatowy V miejsce J. Stusińska
Monika Kuźma 2c Powiatowy konkurs poezji i prozy obcojęzycznej (j. rosyjski) powiatowy II miejsce
Joanna Wierzbicka 3b Konkurs Matematyczny „Nie ma przyszłości … bez matematyki” powiatowy I miejsce M.Grzelczak
Daniel Oklesiński 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” powiatowy I miejsce K. Mińkowski
Jakub Durka 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” powiatowy III miejsce K. Mińkowski
Starsze