Strona GłównaAktualności Aktualności szkolneSukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej

Sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej

Aleksander Walewski uczeń klasy maturalnej (4D) został laureatem Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz finalistą II Wielkiego Konkursu Chemicznego organizowanym przez Instytut Nauk Chemicznych Uniwersytetu w Siedlcach. Ponadto Aleksander wziął udział w II etapie Olimpiady Chemicznej oraz zakwalifikował się do finału II Ogólnopolskiego Konkursu  Wiedzy Chemicznej „inPUT” organizowanym przez Fundację na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej oraz Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej. Finał odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku. Do finału zakwalifikowali się także Amelia Sołowiej, Patrycja Wiącek, Maciej Biały oraz Maksymilian Duszczyk. Trzymajcie za nich kciuki.

W finale  Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego wzięli udział:

Opiekunem uczniów jest pani Joanna Pałdyna.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 27 marca 2024