Naszą misja jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Szkoła jest nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę.
ale również uczy się życia i odpowiedzialności za własne czyny.
"Wiedzę możemy zdobywać od innych.
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - A. Mickiewicz.

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Współpraca z uczelniami wyższymi:

Strona GłównaAktualności Aktualności szkolnePowiatowy Konkurs ,,Macierzanka”

Powiatowy Konkurs ,,Macierzanka”

W dniu 13 marca 2024 roku dobył się finał VII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego Macierzanka. Konkurs jest wpisany na listę konkursów i zawodów Mazowieckiego Kuratora Oświaty pod linkiem: https://liblink.pl/DPdZIyijhC

Patronat nad konkursem objął Starosta Miński – pan Antoni Jan Tarczyński.

W finale więzło udział kilkunastu uczniów ze szkół podstawowych powiatu mińskiego. Ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i nr 2 z Sulejówka, Szkoły Podstawowej ze Stanisławowa i Okuniewa. Mińsk reprezentowali uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 4.

Uczniowie przez 90 minut mierzyli się z zadaniami z biologii, chemii i geografii. Po napisaniu testu zostali zaproszenia na laboratoryjne warsztaty z biologii prowadzone przez uczennice z klasy 3A pod opieką pani Sylwii Łojek. Nad organizacją konkursu i jego przebiegiem oprócz nauczycieli czuwali uczniowie klasy 2C.

W finale konkursu I miejsce zajęła Helena Maletka ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaj Kopernika w Mińsku Mazowieckim, II miejsce zajęła Klara Bartnicka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, III miejsce zajęła Paulina Król Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Gratulujemy uczniom i ich opiekunom.

Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym

 
Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 14 marca 2024
Skip to content