Strona GłównaAktualności Aktualności szkolne

Jak co roku w październiku społeczność naszej szkoły przeżywała uroczystość Ślubowania uczennic i uczniów klas pierwszych.

Były życzenia od Pani Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców i przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego, aby czas spędzony w szkole stał się owocny i pełen pasji,  wypełniony nie tylko pracą, lecz też radością i przyjaźnią.  Pojawiło się również przypomnienie, że przynależność do grona uczniów i uczennic Macierzanki to zaszczyt i zobowiązanie do bycia dobrym i uczciwym człowiekiem.

Po ślubowaniu, wręczeniu aktów potwierdzających przyjęcie do społeczności szkolnej i zdjęciach wszyscy mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez klasę 2 F pod opieką pana Mariusza Sikorskiego i wysłuchać koncertu szkolnego zespołu muzycznego.

Miłym akcentem były też życzenia dla wszystkich pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 17 października 2023