Strona GłównaAktualnościIntegracja klas I

Integracja klas I

Tradycją naszej szkoły jest, że w pierwszym tygodniu nowego roku uczniowie klas pierwszych jeden dzień spędzają w całości ze swoimi wychowawcami. Dzień ten służy wzajemnemu poznaniu się i wspólnej zabawie, by kolejne dni w nowym środowisku szkolnym upływały w przyjaznej atmosferze.

Klasy pierwsze miały przeróżne pomysły na zajęcia integracyjne. 1a wybrała kino i wyjazd do Siedlec, 1b, 1d i 1f rozwiązywały zagadki w FunEscape w Warszawie i spacerowały po stolicy, 1c razem z panią pedagog bawiła się w murach szkoły przy herbatce i ciastku, a 1e rozbijała kręgle w mińskiej kręgielni. Wszyscy świetnie spędzili czas ze swoimi wychowawcami. Na pewno wspólnie spędzony czas zaowocuje zgranymi zespołami klasowymi.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 7 września 2018