Strona GłównaAktualności Aktualności szkolneKolejna umowa patronacka podpisana!

Kolejna umowa patronacka podpisana!

26 maja miało miejsce kolejne ważne wydarzenie dla Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej. Dyrektor Szkoły – Pani Joanna Papińska oraz dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni – Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą podpisali umowę, której celem jest nawiązanie współpracy w dziedzinie nauki i dydaktyki. W ramach umowy Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach:

W uroczystości uczestniczyli również: Pani Katarzyna Rosochacka – Wicedyrektor Szkoły, Pani dr hab. Beata Walęciuk-Dejneka, prof. uczelni – Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych, Pan dr hab. Cezary Sempruch, prof. uczelni – Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Pan dr Łukasz Święcicki – Zastępca Dyrektora Instytutu Nauk o Polityce i Administracji oraz Pani dr Beata Gałek – Rzecznik Prasowy UPH.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 30 maja 2022