Strona GłównaAktualności Aktualności szkolnePOŻEGNANIE MATURZYSTÓW

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

29 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to dla nich ostatni dzień wspólnie spędzony w murach tej Szkoły. Niektórzy chodzili tutaj przez 6 lat. I zapewne trudniej było im rozstać się z miejscem, w którym stopniowo wkraczali w dorosłe życie.

Maturzyści, w życie człowieka wpisane są zarówno zwycięstwa, jak i porażki. Gdy coś Wam się nie uda, nie poddawajcie się, tylko dążcie do osiągnięcia celu. Pamiętajcie- człowiek uczy się przez całe życie, nie tylko wtedy, gdy siedzi w szkolnej ławce.
Połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Pamiętajcie o swoich nauczycielach, odwiedzajcie ich w wolnych chwilach.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 29 kwietnia 2022