Strona GłównaAktualności Aktualności szkolnePożegnanie roku szkolnego 2023/2024

Pożegnanie roku szkolnego 2023/2024

Wakacje, znów będą wakacje

Na pewno mam rację, wakacje będą znów.

I wreszcie są! W piątek 21 czerwca w hali sportowej liceum na Pięknej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i wręczenia świadectw. Jak wspomniała w swoim wystąpieniu pani dyrektor Joanna Papińska, mijający rok szkolny był bardzo bogaty w wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu samorządu uczniowskiego, wolontariatu i Rady Rodziców w szkole odbyło się wiele akcji charytatywnych, warsztatów, spotkań z ciekawymi ludźmi . Były też dyskoteki i wycieczki szkolne. I był to też czas intensywnej nauki. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele tytułów laureatów ogólnopolskich olimpiad wiedzy i  aż stu pięćdziesięciu trzech  z nich uzyskało świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wystąpienie pani dyrektor Joanny Papińskiej miało wyjątkowy charakter, było to bowiem jej ostatnie spotkanie z całą społecznością szkolną. Po dziesięciu latach kierowania naszą szkołą pani dyrektor przechodzi na emeryturę. Pani dyrektor Papińska stwierdziła, że był to trudny, ale jednocześnie piękny i dobry czas. Podziękowała za współpracę całej społeczności szkolnej a szczególnie paniom wicedyrektorkom i Radzie Rodziców z  panią Iwoną Zakrzewską na czele.

Uroczystość zakończyła się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez klasę 3B, który, z lekkim przymrużeniem oka, pokazywał specyfikę życia szkoły na Pięknej.

Opublikowany przez: Katarzyna Rosochacka, w dniu: 25 czerwca 2024